PORSCHE MACAN 2016’DA TÜRKIYE

Porsche’nin en yeni model ailesi olan Macan’ın 2.0 litre benzinli motora sahip olan yeni üyesi Macan 2.0, Türkiye genelinde Porsche Showeoomlar’ında sergilenmeye başlandı.

Türkiye’de geçtiğimiz mayıs ayında düzenlenen istanbul Autoshow 2015 Fuar’ında  ön  siparişlari alınmaya başlanan Macan model ailesinin yeni üyesi olan Macan modelinde 2.0 litre benzinli motoru benzersiz Porsche sürüi konforu ve prestijini, düşük yakıt tüketimi ile buluşuyor.

Macan Turbo, Macan S ve Macan S Diesel modellerinden sonra da ailenin ülkemizde satış sunulacak olan Macan 2.0, Türkiye’nin yer aldığı Porsche orta ve doğu avrupa bölgesini’ndeki 26 ğülke arasında ilk kez Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor.

Yeni macan modeli ise 237 HP güç üretebilen 2.0 hacmindeki  modeli ile 350 Nm tork değerine sahip. Bunlar ile birlikte de araç 0’dan 100 km/s hıza sadece 6.9 saniyede ulaşabiliyor.
Porsche Macan 2.0 için ön siparişler, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Mersin’deki 7 Porsche Merkezi’nden iki ay önce alınmaya başlanmıştı. Macan 2.0, bu haftadan itibaren de Porsche Merkezleri’nde sergilenecek ve Porsche tutkunlarının beğenisine sunulacak.

Bu ilana benzer arama terimleri: