PEUGEOT'DEN YENI 308 MODELI İÇIN TAKAS İNDIRIMI

Peugeot 308 modeli ile size 2000 TL’ye varan takas imdirim imkanı sunyor. Peugeot’nun en yeni modeli olan 508 şimdi 51.400 TL’den başlayan fiyatlar ile karşınızda. Peugeot sınfının en lüks ve konforlu araçlarındandır diyebiliriz. Aracımzın yüksekliği az olup çamuluklar ise daha geniş bir dizyna sahiptir.

Ayrıca motor seçenekleri  ile istediğiniz performansa göre modele seçebilirsiniz . Aracımzın bağaj hacmi yükseltilmiş olup seyehatleriniz de size daha fazla alan sunuyor. Aracımzın bagaj hacmi ise 470 L’lik bir su hacmine sahiptir. İç tasarımına bakılacak olursak eğer araçta panoraik cam tavan, Denon hi-fi, daha fonsiyonlu gösterge panelive deri döşemeli koltuklar göze çarpıyor.

Ayrıca SMG dokunmatik multimedya, müzik sistemi, Elektrik destekli direksiyon, geri görüş kamerası, anatarsız çalıştırma, Yokuş kalkış desteği, kör nokat uyarısı ve daha fazlasını sunmaktadır. Ve sizde şimdi bir peugeot 308 sahibi olmak için takas indiriminden yararlanın. Ve sizinden bu muhteşem araca sahip olun.

Bu ilana benzer arama terimleri: