FANTASTIK BIR ARAÇ: BENTLEY CONTINENTAL GT BULLET

2015-05-23 İlan No: #2105

MarkaBentley
Seri Bentley Continental
ModelGT Bullet
Yıl2016
YakıtDizel
Vites7 ileri Otomatik
KMSıfır Bentley Continental GT Bullet
RenkSiyah
Hatalı ilan bildir

Rüya sürüşüne hazır mısınız?

İşte karşınızda Bentley Continental GT Bullet.

Göz alıcı tasarımıyla akıllarda kalıcı bir yer edine 2015 model Bentley Continental GT Bullet, şimdi de 2016 yılına hızlı bir giriş yapmayı planlıyor. İnanılmaz tasarımıyla lüks araç kategorisinin zirvesinde kendisine yer edinmeye çalışan Bentley Continental GT Bullet modeli bunu başarabileceğe benziyor.

Gerek dış tasarım gerekse de iç dizayn bakımından türünün en iyileri arasında yer alan bu araç maksimum hız seviyesinin üstüne çıkarak hız tutkunları için inanılmaz anlar yaşatmaya çalışıyor.

Teknolojinin zirve noktasında yer alan 2016 Model Bentley Continental GT Bullet modeli hem hızda hem de güvenlik anlayışında F1 araçlarını aratmayacak türden bir araç.

Bentley Continental GT Bullet modeli özellikle yol tutuşunda inanılmazı gerçekleştiriyor. Özellikle keskin virajlarda 160 KM hızda bile kayma ihtimalini minimuma indiren bu araçta 19 inç değerinde lastiklerle yeri tutma özelliğine sahip.

Son olarak da Bentley Continental GT Bullet modeli 2016 yılında özel sipariş üzerine üretilmesi planlanıyor. 2016 Model Bentley Continental GT Bullet aracının fiyatı ise dudak uçuklatan bir rakam: 1 Milyon Dolar