2017 MODEL KIA SOUL ÖZELLIKLERI VE FIYATI

Farklı tasarımıyla ve geniş hacmiyle tercih edilen önemli aile araçlarından birisi olan yeni Kia Soul düşük yakıt tüketimi ile fark oluşturan önemli araçlardan birisi olarak dikkat çekmeye devam etmektedir.

Geliştirilen otomatik vites seçenekleri ile yakıt tüketiminde son derece iyi performans gösteren modelleri oluşturan Kia yeni modeli olan 2017 model Kia Soul aracında otomatik vites seçeneğinde yüzde 20’ye varan yakıt tasarrufu sağlaması.

Tasarım anlayışıyla dikkat çeken 2017 Kia Soul, krom kapı kolları ve büyük stop lambalarıyla ve geliştirilmiş ön ızgarası sayesinde her açıdan dinamik bir izlenim bırakan son derece gelişmiş bir tasarım anlayışıyla satışa sunulmaktadır.

Tasarımı açısından kendisine benzeyen hiçbir modelin olmaması benzersiz bir tasarıma sahip olması ve beş farklı renk seçeneğiyle satışa sunulması açısından son derece özgün bir yapıya sahip olan 2017 Kia Soul, bu açıdan farklı olmak isteyenlerin en çok tercih etmek istediği modellerin başında gelmektedir.

Sadece bir motor seçeneğiyle satışa sunulan yeni Kia Soul aracında; hız sabitleme ve sınırlama sistemi, yol bilgisayarı, geri görüş kamerası, otomatik klima, direksiyondan kumandalı Radyo MP3 çalar, soğutmalı torpido gözü, Bluetooth sistemi, anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi gibi önemli donanımlar bulunmaktadır.

Güvenlik açısından da gelişen teknolojiye ayak uyduran yeni Kia Soul, yokuş kalkış destek sistemi, fren destek sistemi, patinaj engelleme sistemi, uzaktan kumandalı merkezi kilit gibi birçok güvenlik detaylarına da sahiptir.

7 ileri otomatik vites seçeneğine sahip olan yeni Kia Soul saatte 180 kilometre hıza kadar ulaşabilmektedir. son derece hızlı tepkime gösteren yeni Kia Soul sıfır kilometreden 100 kilometreye 11 saniyede ulaşmaktadır.

54 litrelik bir yakıt deposuna sahip olan yeni Kia Soul, 100 kilometrede şehir içinde 7 litre, şehirlerarasında 5 litre karma olarak da 6 litre civarında bir yakıt tüketimine sahiptir.

2017 yılının önemli aile araçlarından birisi olması beklenen dizel 7 ileri otomatik vites seçeneğine sahip olan yeni Kia Soul 2017 yılında 99.900 TL’den satışa sunulacaktır.

Yeni yılın önemli araçlarından birisi olması hedeflenen yeni Kia Soul aracını daha yakından görmek için test sürüşlerine katılarak aracın performansını daha yakından ölçmek için en yakın Kia Yetkili Satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

 

 

Bu ilana benzer arama terimleri: