2017 HONDA CIVIC HATCHBACK SPORT 182 PS & 1.5L ÖZELLIKLERI

Yeni tasarımı ile sektöre hızlı giriş yapan Honda Civic en çok tercih edilenler arasında yükselmeye başladı. Dış görünüşü ile spor izlenimi oluşturan otomobil yakıt tüketiminden teknolojik donanıma kadar kullanıcısına konforu sunuyor. Ayrıca başlangıç fiyatının da ekonomik olması spor araç severler için ideal bir seçim olacaktır. Yakıt tüketimi açısından şehir içerisinde 7,9 litre harcıyor. Şehir dışında bu rakam ise 5 litreye düşüyor.

Performans Verileri

Aracın performans açısından kalitesi de oldukça yüksektir. 1498 cc motor gücüne sahip olmakla beraber 220 Nm tork gücüne sahiptir. Benzinli ve otomatik vitese sahiptir. Koltuk sayısı 5 olup bagaj hacmi 420 litredir. 100 kilometrelik hıza 8,2 saniyede ulaşabiliyor.

Genel Bilgiler

Araç teknolojik açıdan da tam bir donanıma sahiptir. Camlar ve aynalar katlanabilir özelliğe sahiptir. Karartılmış arka cam özelliği de bulunuyor. Ayrıca aynalarda ısıtma özelliği de bulunuyor. Yağmurlu havalarda kullanmak oldukça ektili olacaktır. Far yıkayıcı özelliği de bulunuyor. Otomatik yanan farlar ve ön sis farları da bulunuyor. Çift bölgeli otomatik klima seçeneği ile araç içerisinde rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Honda Civic Hatchback Sport sürüş açısından da oldukça kalitelidir. Tam bir performans sergileyerek kullanıcısına kaliteli bir sürüş imkanı sağlıyor. Ayrıca aracın iç malzemesi de oldukça kaliteli malzemeden üretilmiştir. Aracın rüzgar yalıtımı da oldukça başarılıdır. Hızlanma açısından da tam bir performans sergilemesi ve rüzgarın hissedilmemesi de büyük önem taşıyor. Sizde tercih ederek kaliteli bir kullanım elde edebilirsiniz.

6 aylık ödeme planı ve vade oranları

aracını 6 ay taksitle satın alabilirsiniz. Şu anda 6 aylık ödeme planını görüntülüyorsunuz?

Aylık vade oranı 0.90 üzerinden hesaplanmıştır. Ayrıntılı bilgi için ilan sahibi ile iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki tabloda arabasını senet ile veya banka kredisi ile satın alabileceğiniz diğer taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

TAKSİT SAYISI TAKSİT TUTARI KALAN BORÇ
1. AY 0.00 TL 0.00 TL
2. AY 0.00 TL 0.00 TL
3. AY 0.00 TL 0.00 TL
4. AY 0.00 TL 0.00 TL
5. AY 0.00 TL 0.00 TL
6. AY 0.00 TL 0.00 TL
peşin satış fiyatı

0

6 aylık taksitle satış fiyatı

0


aylık ödenecek taksit tutarı

0 x 6

6 aylık vade farkı

0


TAKSİT SEÇENEKLERİ

6 ay taksit göster 12 ay taksit göster 24 ay taksit göster 36 ay taksit göster 48 ay taksit göster

İlan sahibi ile iletişime geçmek istiyor musunuz?

İlan sahibi ile iletişime geçebilirsiniz. Pazarlık payı ve ilan hakkındaki tüm soruları ilan sahibine sorabilirsiniz.

arabası / ilçesinde mahallesinde satılmaktadır. Araç sahibi ile iletişime geçebilir, ilan detaylarını ve satış koşullarını konuşabilirsiniz. satılık model ve KM'de.

Bu ilana benzer arama terimleri: